urządzenia warsztatowe

wtorek, 02 październik 2018 20:12

Nowości na targach Automechanika 2018

Wrześniowe targi Automechanika we Frankfurcie to była nasza druga z rzędu edycja. Profesjonalne urządzenia warsztatowe marki Nortec są sprzedawane z dużym sukcesem na rynku polskim. Od kilku lat również i za granicą. Wysokie stany magazynowe tych urządzeń pozwalają Spółce na rozwój eksportu.

 

Lokalizacja w hali 9.1. na targach w 2016 była dla nas totalnym nieporozumieniem. Dlatego w tym roku duży nacisk położyliśmy na to by znaleźć się w hali o numerze 8.0

 

Tegoroczną Automechanikę uważamy za niezwykle udaną. Targi traktujemy w pierwszej kolejności jako podtrzymanie kontaktów z istniejącymi już klientami, a dopiero w kolejnym punkcie ważności jako możliwość zdobycia kolejnych kanałów sprzedaży. W takim też podziale był profil odwiedzających nas klientów: w największym zakresie odwiedzali nas nasi dystrybutorzy, a w drugim – ich konkurenci. Bardzo przyjemnie jest słyszeć od potencjalnego Klienta, że chce być przedstawicielem w danym kraju urządzeń warsztatowych marki Nortec.

 

Naszym zdaniem ostatni dzień targów był praktycznie przez zwiedzających niewykorzystany, także ze swojej strony w końcowej ankiecie targów zgłaszaliśmy potrzebę skrócenia czasu trwania targów o ostatni dzień, czyli o niedzielę.

 

źródło: https://motofocus.pl/