Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

plcsenfrdehuitrusk

fb YT
pobierz

Montaownice_nowa_seria
P5152237
P7065640
P7065642
P7065645
prba
slide1
zegary
Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8

Podnośnik NORTEC HDY2500 posiada unikalny, hydrauliczny prostopadły system podnoszenia oraz zaawansowane precyzyjne sterowanie pracą urządzenia. Dzięki temu zapewnia doskonałą synchronizację siłowników hydraulicznych oraz płynne podnoszenie i zniżanie podnośnika.

Podnośnik NORTEC przeznaczony jest do montażu, napraw, konserwacji, wymiany oleju, mycia i innych usług serwisowych pojazdów użytkowych, takich jak: pojazdy komunikacji miejskiej, autokary oraz samochody ciężarowe itp.

Swoboda podczas konserwacji pojazdów

Platformowa konstrukcja NORTEC HDY2500 umożliwia mechanikowi:

  • swobodną pracę pod podnośnikiem;
  • łatwość obsługi z kompaktowym pulpitem sterującym i systemem autodiagnostyki;
  • zwiększone bezpieczeństwo i niezależną blokadę mechaniczną z wbudowanym mechanizmem przeciążeniowym.

Brak zwisających elementów, belek poprzecznych oraz ramy fundamentowej i cztery niezależne wsporniki gwarantują mechanikowi optymalną przestrzeń roboczą pod i wokół podnośnika. Każda platforma podnośnikowa jest wyposażona w dwa siłowniki, po jednym na każdym końcu. Podnośnik jest wyposażony również w niezależny elektryczny układ sterowania, hydrauliczny zespół napędowy czy urządzenie awaryjnego opuszczania w przypadku np. awarii zasilania. Ramię nośne typu „Y” znacznie zwiększa sztywność  platformy i upraszcza zewnętrzną strukturę podnośnika.

Wielofunkcyjny i wielozadaniowy oraz bardzo efektywny

NORTEC HDY2500 nadaje się nie tylko do wielu rodzajów pojazdów, ale również sprawdza się w różnych warunkach warsztatowych. Jeśli masz już warsztat i chcesz go wyremontować, wtedy najlepszym rozwiązaniem będzie wyposażenie go w platformowy podnośnik NORTEC, który do poprawnej pracy wymaga jedynie przygotowania właściwego podłoża lub już istniejące będzie takie wymagania spełniało. Elektroniczne i hydrauliczne układy sterowania zarządzane ze skrzynki sterującej z wyświetlaczem LCD znacznie ułatwiają codzienną eksploatację. Podnośnik HDY2500 zapewnia płynne podnoszenie i opuszczanie pojazdu, nawet gdy obciążenie platform nie jest rozmieszczone proporcjonalnie. Ponadto, jeśli potrzebujemy obsługiwać pojazdy z naczepami, istnieje możliwość montażu dwóch podnośników jeden za drugim, dając możliwość obsługi pojazdów o długości ponad 24 metrów!

Skrzynia sterująca

Gwarancja bezpieczeństwa

Podnośnik posiada blokadę mechaniczną wysokości pracy zwalnianą pneumatycznie. Jest wyposażony w wyłączniki krańcowe maksymalnej wysokości i blokady zapobiegające stoczeniu się pojazdu z platform po uniesieniu.

W przypadku awarii zasilania, podnośnik można opuścić, obracając pokrętłem regulacji dolnej. Dodatkowo, podnośnik jest wyposażony w zabezpieczenie przed przepięciem i przeciążeniem cieplnym silnika.

źródło: https://motofocus.pl/

Aktualności

Montażownice N-series

30-09-2020

Montażownice N-series

  N-seria to cztery nowe modele montażownic marki Nortec PRO: MO405N/MO420N/MO620N i MO820N....

Urządzenia przydatne w każdym warsztacie…

10-12-2019

Urządzenia przydatne w każdym warsztacie – wywiad z Dyrektorem Handlowym marki Nortec

Nieważne, czy dopiero zaczynamy rozkręcać nasz mały warsztat czy jesteśmy właścicielami du...

Nortec na Autosalon Nitra 2019

10-12-2019

Nortec na Autosalon Nitra 2019

A to jest nasze stoisko. Autosalon Nitra 2019 Our stand Nortec Autosalon Nitra 2019